Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Ziņas / BalticRace
Izdruka: 15.12.2018. 11:05 no http://BalticRace  

BalticRace.lv Ziņas
Jau 6dien Biķerniekos Eiropas lielākais drifta seriāls, 50 braucēji, autogrāfu sesijas un pirmais izmēģinājums brauciens jaunajā Spīdveja stadionā, bet 5dien parāde Rīgas ielās07.30.14

 

info: Elīne Berķe

 

 

Jau šonedēļ, 2. augustā, Rīgā norisināsies gada vērienīgākais drifta pasākums Latvijā – spēcīgākā Eiropas drifta seriāla „Drift Allstars” ceturtais posms. Izaicinošo un ātro Biķernieku trasi ar iespaidīgiem dūmu mutuļiem piekūpinās vairāk nekā 45 labākie Eiropas drifteri no vairāk nekā 10 valstīm.

 

 

 

 

Bet tas nav viss, jau 5dien, 1.augustā notiks parādes brauciens pa Rīgas pilsētas ielām. Plkst.20:00 ir izbraukšana no Biķernieku sporta kompleksa, kur drifta sporta auto kolonna dosies uz Rīgas centru, kustība notiks gar TP Alfa, pa Brīvības gatvi, turpinoties uz Brīvības ielas, pa Raiņa bulvāri līdz pašam Stacijas laukumam pie TP Origo, kur automašīnas tiks novietotas visu rīdzinieku apskatei. Apstāšanās pie Origo-Stacijas laukumā plānojas 20:30. Parādes maršruta shēmu meklējiet internetā.

 

 

 

 

Sestdienas dienaskārtībā sacensību organizatori arī ir parūpējušies par to, lai Jums nebūtu garlaicīgi. Skatītājiem ieeja ir jau no 10 rītā, kad sākas sacensību oficiālie treniņi. 13:00 ir jaunā Rīgas Spīdveja stadiona neoficiālā atklāšana, kad tiks aizvadīts pirmais izmēģinājuma brauciens, ar vieniem no Latvijas populārākajiem spīdveja braucējiem. Visiem All Star drift series apmeklētājiem būs lieliska iespēja bez maksas apmeklēt jauno Spīdveja stadionu un noskatīties izmēģinājuma braucienu. Paralēli spīdvejam, uz trases notiks All Star drift series dalībnieku autogrāfu sesija, kur katram būs iespēja ar viņiem nobildēties un iegūt savā īpašumā braucēja autogrāfu. Plkst. 14:00 jau notiks oficiālā sacensību atklāšana un tad turpināsies pašas sacensības.

 

 

 

 

Par papildus aktivitātēm sacensību dienā- zem tribīnēm bērniem būs pieejama bezmaksas atrakcija no 1188 uzziņu dienesta, bet dalībnieku parkā darbosies bērnu laukumiņš, kur bezmaksas bērni varēs spēlēties, zīmēt, piedalīties dažādos konkursos, un no plkst.14:00 aicināsim visus bērnus uz bērnu laukumiņu, kur būs bezmaksas sejiņu apzīmēšana sev vēlamajā tēlā.

 

 

 

 

Sacensībām pieteikušies piloti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Īrijas, Lielbritānijas, Polijas, Ungārijas, Krievijas, Ukrainas, Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas. Par skaļākajiem uzvārdiem un lielākajām zvaigznēm aicinām lasīt iepriekšējās relīzes un jaunumiem sekot līdzi visos interneta medijos.

 

 

 

 


DIENASKĀRTĪBA 02.08.2014
10:10 – 12:50 Brīvie treniņi;
13:00 – 13:40 Autogrāfu sesija, kur jebkurš interesents varēs iegūt autogrāfus no ārzemju drifteriem un ar viņiem nobildēties
13:00-13:40 Spīdveja stadiona neoficiālā atklāšana
14:00 – Sacensību atklāšana un dalībnieku parāde
14:30- 17:00 Kvalifikācija
17:00- 17:30 Dalībnieku sapulce/pauze
17:35-19:45 Drifta finālu starts Top 32
20:00 Apbalvošana

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv un Statoil DUS kasēs uz iespaidīgākajām drifta sacensībām Latvijā ir pieejamas vien par 10 eiro, savukārt sacensību dienā to cena būs vēl nedaudz augstāka. Invalīdiem un bērniem līdz desmit gadu vecumam ieeja bez maksas, bet pensionāriem un bērniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem biļešu cena būs 4 eiro.(Uz vietas 5 Eur) Uz vietas pasākuma dienā varēs iegādāties tehniskā, jeb dalībnieku parka biļetes, kuras maksās 20 EUR, VIP biļetes, kuras maksās 30 EUR, auto caurlaides, kā arī , protams, tribīņu biļetes.

Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdzi
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts un www.driftlatvia.com

Un oficiālajā All star drift series mājas lapā, kur varēsiet iepazīties arī ar braucēju listi:
www.drift-allstars.com

Mūs atbalsta: Midland OIL, KUMHO TYRE, Lāčplēsis, TWIN auto- auto rezerves daļu tirgotājs, prodrift.lv BMWpower.lv, balticrace.lv, ss.lv, informatīvais uzziņu dienests 1188, www.traips.lv, Krāsu Forums, Degviela, Tipogrāfija Poligrama, sportacentrs.lv, tvnet.lv, LAF, www.travelnews.lv, DC shoes, automazgātuve Genarts, Battery energy drink, RISJ pirotehnikas veikals, Pizza Fly, TOMO hotel, BKSB, CSDD, Just bārs, Vējstikli, go4speed.lv, driftemotions.lv, Apsardze „BERKUTS” un STP.

 

 Komentāri:

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!