Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Kontakti / BalticRace
Izdruka: 21.11.2018. 20:43 no http://BalticRace  

BalticRace.lv 



Kontakti

Šeit Jūs varat nosūtīt vēstuli portāla BaltiRace.lv administrācijai, rakstiet uz: ziepars@inbox.lv

 

 

 

 

LAF Šosejas komisijas padome:
 
Padomes priekšsēdātājs: Raimonds Cabulis;+37129161545; raimonds.cabulis@inbox.lv

Andis Meilands ;+371 28644446; andismeilands@inbox.lv 
Uldis Pastnieks;+371 29231050; u.pastnieks@inbox.lv
Ģirts Krūzmanis;+371 29262059; girts@bairons.lv
Dins Bergans-Berģis;+371 29221354; dins@arcers.lv
Pauls Timrots;+371 29227688; zebra@zebra.lv
Jānis Ducmanis;+371 26181333; jd@dot.lv
Harijs Šķupelis;+371 29640239; haris@hgk.lv
 

Vēsturisko šosejas auto darba grupas sastāvs:

 

Darba grupas vadītājs Jānis Rīts

Andris Kaļķis m.t. 29210306; andriskalkis@inbox.lv

Aleksandrs Sorokins m.t. 29282471; alsor13@inbox.lv

Jānis Rīts m.t. 26884037; gaismasreklama@inbox.lv

Rolands Bulins m.t. 28633651; rolands.bulins@motormuzejs.lv

Māris Ozoliņš m.t. 26488484; maris.ozolins@bksb.lv
 

LAF Drareisa darba grupa no 11.2010:

 

Raimonds Cabulis (Šosejas komisijas vadītājs) - raimonds.cabulis@inbox.lv – 29161545
Māris Ozoliņš (Darba grupas vadītājs) – m.ozolins@no.lv – 29217209
Agris Biezaizs (Darba grupas loceklis) – agris-b@inbox.lv -29721547
Ivars Ērglis (Darba grupas loceklis) – erglis4u@inbox.lv – 26194346
Valters Šulcs (Darba grupas loceklis) - v.sulcs@inbox.lv – 26199896
Anna Priede (Darba grupas loceklis) -  annapriede@inbox.lv – 28371124
Mareks Matvejevs (Darba grupas loceklis) -  marexm@inbox.lv -29580826
Ilze Zāģere (Darba grupas konsultants, organizators) -  respektauto@inbox.lv – 29615446

 

e-mail: dragreisa@inbox.lv 

 

 

LAF Drifta darba grupa:

 

Harijs Šķupelis;+371 29640239; haris@hgk.lv
Raimonds Cabulis +371 29161545; raimonds.cabulis@inbox.lv

Kristīne Staņeviča tālr.: +371 27033169; kristena@sabi.lv

 

LAF Kartinga komisija:

 

Kartinga komisijas sekretāre Irēna Krastiņa- GSM +371 29267519, tālrunis: +371 7012209
Priekšsēdētājs Reinis Pozņaks - GSM +371 26350574, e-pasts: reinis@angels.lv