Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Formula Master Event 1 Pau (France) / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji
AUTOŠOSEJA
Dalībnieki
Rezultāti
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
BaTCC 2009 1.posms
BaTCC 2009 2.posms
BaTCC 2009 3.posms
BaTCC 2009 4.posms
BaTCC 2009 5.posms
BaTCC 2009 6.posms
Formula Master 2009
Atlantic Championship 2009
WSR 2009
Austria Formula Renault Cup
Carreracup.se 2009
Historical cars
Galerija
Video
Vēsture
Saites
Wallpapers

DRIFTS, DRAGREISS
Drifts
Dragreiss

Drīzumā !!!

 

 

 



Reklāma


Partneri

 

 



Formula Master Event 1 Pau (France)
Izdrukāt

Free Practice 1

POS NO CL DRIVER NAT TEAM TIME LAPS GAP KPH
1 6 Fabio LEIMER SUI Jenzer Motorsport 1:13.318 25 135.51
2 10 Harald SCHLEGELMILCH LAT Cram Competition 1:13.795 26 0.477 134.64
3 2 Sergey AFANASIEV RUS JD Motorsport 1:13.871 24 0.553 134.50
4 3 Josef KRAL CZE JD Motorsport 1:13.971 26 0.653 134.32
5 15 Marcello PUGLISI ITA ADM Motorsport 1:14.059 27 0.741 134.16
6 14 Earl BAMBER NZL ADM Motorsport 1:14.228 25 0.910 133.85
7 7 Pal VARHAUG NOR Jenzer Motorsport 1:14.289 30 0.971 133.74
8 1 Vladimir ARABADZHIEV BUL JD Motorsport 1:14.481 30 1.163 133.40
9 16 Alexander ROSSI USA Hitech Junior 1:14.493 22 1.175 133.38
10 29 Jonathan KENNARD GBR Jonathan Kennard 1:14.567 28 1.249 133.24
11 5 Frankie PROVENZANO ITA Trident Racing 1:14.616 23 1.298 133.16
12 30 Duncan TAPPY GBR Duncan Tappy 1:15.123 31 1.805 132.26
13 47 Alessandro KOUZKIN RUS Cram Competition 1:15.186 26 1.868 132.15
14 8 Simon TRUMMER SUI Iris Project 1:15.845 25 2.527 131.00
15 9 Patrick REITERER ITA Iris Project 1:16.100 24 2.782 130.56
16 31 Kelvin SNOEKS NED AR Motorsport 1:16.224 25 2.906 130.35
17 32 Dennis RETERA NED AR Motorsport 1:16.640 25 3.322 129.64
18 24 Kasper ANDERSEN DEN Hitech Junior 1:17.978 10 4.660 127.42

 

Free Pracice 2 
POS NO CL DRIVER NAT TEAM TIME LAPS GAP KPH
1 6 Fabio LEIMER SUI Jenzer Motorsport 1:11.311 19 139.33
2 14 Earl BAMBER NZL ADM Motorsport 1:12.158 21 0.847 137.69
3 15 Marcello PUGLISI ITA ADM Motorsport 1:12.205 20 0.894 137.60
4 10 Harald SCHLEGELMILCH LAT Cram Competition 1:12.206 22 0.895 137.60
5 47 Alessandro KOUZKIN RUS Cram Competition 1:12.585 24 1.274 136.88
6 2 Sergey AFANASIEV RUS JD Motorsport 1:12.620 15 1.309 136.82
7 8 Simon TRUMMER SUI Iris Project 1:12.634 23 1.323 136.79
8 5 Frankie PROVENZANO ITA Trident Racing 1:12.666 20 1.355 136.73
9 7 Pal VARHAUG NOR Jenzer Motorsport 1:12.718 19 1.407 136.63
10 1 Vladimir ARABADZHIEV BUL JD Motorsport 1:12.978 21 1.667 136.15
11 16 Alexander ROSSI USA Hitech Junior 1:13.066 14 1.755 135.98
12 3 Josef KRAL CZE JD Motorsport 1:13.215 20 1.904 135.71
13 9 Patrick REITERER ITA Iris Project 1:13.384 17 2.073 135.39
14 32 Dennis RETERA NED AR Motorsport 1:13.477 23 2.166 135.22
15 31 Kelvin SNOEKS NED AR Motorsport 1:13.773 21 2.462 134.68
16 24 Kasper ANDERSEN DEN Hitech Junior 1:15.554 7 4.243 131.50
17 29 Jonathan KENNARD GBR Jonathan Kennard 1:18.328 5 7.017 126.85
18 30 Duncan TAPPY GBR Duncan Tappy 1:22.609 4 11.298 120.27

 

Qualifying 
POS NO CL DRIVER NAT TEAM TIME LAPS GAP KPH
1 6 Fabio LEIMER SUI Jenzer Motorsport 1:11.736 18 138.50
2 3 Josef KRAL CZE JD Motorsport 1:12.122 18 0.386 137.76
3 1 Vladimir ARABADZHIEV BUL JD Motorsport 1:12.474 19 0.738 137.09
4 7 Pal VARHAUG NOR Jenzer Motorsport 1:12.506 18 0.770 137.03
5 29 Jonathan KENNARD GBR Jonathan Kennard 1:12.559 19 0.823 136.93
6 47 Alessandro KOUZKIN RUS Cram Competition 1:12.647 18 0.911 136.77
7 9 Patrick REITERER ITA Iris Project 1:12.653 17 0.917 136.76
8 16 Alexander ROSSI USA Hitech Junior 1:12.748 17 1.012 136.58
9 2 Sergey AFANASIEV RUS JD Motorsport 1:12.813 15 1.077 136.45
10 15 Marcello PUGLISI ITA ADM Motorsport 1:12.861 18 1.125 136.36
11 24 Kasper ANDERSEN DEN Hitech Junior 1:12.966 19 1.230 136.17
12 10 Harald SCHLEGELMILCH LAT Cram Competition 1:13.060 12 1.324 135.99
13 5 Frankie PROVENZANO ITA Trident Racing 1:13.354 15 1.618 135.45
14 32 Dennis RETERA NED AR Motorsport 1:13.924 19 2.188 134.40
15 30 Duncan TAPPY GBR Duncan Tappy 1:13.944 17 2.208 134.37
16 31 Kelvin SNOEKS NED AR Motorsport 1:14.296 14 2.560 133.73
17 8 Simon TRUMMER SUI Iris Project 1:15.168 6 3.432 132.18
Qualification Maxima 1:16.757
14 Earl BAMBER NZL ADM Motorsport 1:17.794 4 6.058 127.72

 

Race 1 
POS NO CL DRIVER NAT TEAM TIME LAPS GAP KPH
1 6 Fabio LEIMER SUI Jenzer Motorsport 45:41.898 37 134.15
2 1 Vladimir ARABADZHIEV BUL JD Motorsport 45:57.789 37 15.891 133.37
3 7 Pal VARHAUG NOR Jenzer Motorsport 46:02.778 37 20.880 133.13
4 47 Alessandro KOUZKIN RUS Cram Competition 46:18.710 37 36.812 132.37
5 29 Jonathan KENNARD GBR Jonathan Kennard 46:19.886 37 37.988 132.31
6 10 Harald SCHLEGELMILCH LAT Cram Competition 46:26.743 37 44.845 131.99
7 5 Frankie PROVENZANO ITA Trident Racing 46:32.994 37 51.096 131.69
8 32 Dennis RETERA NED AR Motorsport 46:43.106 37 1:01.208 131.22
9 30 Duncan TAPPY GBR Duncan Tappy 46:54.136 37 1:12.238 130.70
10 16 Alexander ROSSI USA Hitech Junior 45:58.045 36 1 LAP 129.76
11 14 Earl BAMBER NZL ADM Motorsport 46:09.285 36 1 LAP 129.23
Not Classified
15 Marcello PUGLISI ITA ADM Motorsport 31:30.654 25 D.N.F. 131.48
24 Kasper ANDERSEN DEN Hitech Junior 26:28.992 21 D.N.F. 131.43
8 Simon TRUMMER SUI Iris Project 26:36.222 21 D.N.F. 130.84
2 Sergey AFANASIEV RUS JD Motorsport 21:31.223 17 D.N.F. 130.96
31 Kelvin SNOEKS NED AR Motorsport 10:14.932 8 D.N.F. 129.58
9 Patrick REITERER ITA Iris Project 6:23.293 5 D.N.F. 130.13
3 Josef KRAL CZE JD Motorsport 0 D.N.F. N/A
Fastest Laps
6 Fabio LEIMER Jenzer Motorsport 1:12.628 4 85.00mph 136.80

 

Race 2 
POS NO CL DRIVER NAT TEAM TIME LAPS GAP KPH
1 47 Alessandro KOUZKIN RUS Cram Competition 29:35.789 24 134.39
2 32 Dennis RETERA NED AR Motorsport 29:40.093 24 4.304 134.07
3 7 Pal VARHAUG NOR Jenzer Motorsport 29:42.199 24 6.410 133.91
4 16 Alexander ROSSI USA Hitech Junior 29:43.831 24 8.042 133.79
5 14 Earl BAMBER NZL ADM Motorsport 29:44.423 24 8.634 133.74
6 15 Marcello PUGLISI ITA ADM Motorsport 29:47.782 24 11.993 133.49
7 6 Fabio LEIMER SUI Jenzer Motorsport 29:49.201 24 13.412 133.39
8 8 Simon TRUMMER SUI Iris Project 29:55.321 24 19.532 132.93
9 2 Sergey AFANASIEV RUS JD Motorsport 29:55.738 24 19.949 132.90
10 30 Duncan TAPPY GBR Duncan Tappy 29:58.519 24 22.730 132.69
11 24 Kasper ANDERSEN DEN Hitech Junior 29:59.492 24 23.703 132.62
12 31 Kelvin SNOEKS NED AR Motorsport 30:00.426 24 24.637 132.55
13 3 Josef KRAL CZE JD Motorsport 30:14.720 24 38.931 131.51
Not Classified
1 Vladimir ARABADZHIEV BUL JD Motorsport 24:55.851 20 D.N.F. 132.98
10 Harald SCHLEGELMILCH LAT Cram Competition 23:51.236 19 D.N.F. 132.04
5 Frankie PROVENZANO ITA Trident Racing 3:55.140 3 D.N.F. 127.60
9 Patrick REITERER ITA Iris Project 1:36.151 1 D.N.F. 105.39
29 Jonathan KENNARD GBR Jonathan Kennard 2:10.547 1 D.N.F. 77.62
Fastest Laps
6 Fabio LEIMER Jenzer Motorsport 1:11.703 23 86.10mph 138.57

Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0303
e-TIRGUS.LV