Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Dragreisa rezultāti / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji
AUTOŠOSEJA
Dalībnieki
Rezultāti
Historical cars
Galerija
Video
Vēsture
Saites
Wallpapers

DRIFTS, DRAGREISS
Drifts
Dragreiss
Dalībnieki
Kalendārs
Rezultāti
Saites

Drīzumā !!!

 

 

 



Reklāma


Partneri

 

 



Dragreisa rezultāti
Izdrukāt

 

 

  

 

 

 

2010 Latvijas Dragreisa čempionāta kopvērtējums

 

        1 posms BKSB 25.04 201m II posms 24.07.2010. Vaiņode 402m II posms  07.-08.08.2010.  Tartu 402 m IV posms 28.08.2010. Biķernieki 201m KOPĀ
    A KLASE  
1 108 Juris Kuklis 916 1028 1132 216 3292
2 105 Rolands Ozoliņš 208 1230 1630 213 3281
3 101 Agris Sārnis 715 1632 424 215 2986
4 102 Vjačeslavs Zaharčenko 614     214 828
                 
    B KLASE            
1 202 Artjoms Kočlamazašvili 916 1632 1632 216 4396
2 207 Agris Biezais 515 1230 1230 215 3190
3 200 Elvis Turāns 512 1128 1128 213 2981
4 208 Juris Kuklis 713 1026 424 214 2377
5 203 Ivars Ērglis 664   1026 100 1790
6 201 Mihails Bodrovs 611 100     711
                 
    C KLASE            
1 311 Vitālijs Koloss 216 1628 1126 214 3184
2 300 Elvis Turāns   1230 1228 213 2671
3 303 Ivars Ērglis 215     100 315
5 307 Agris Biezais       216 216
6 306 Evaldas  Kaliūnas       215 215
                 
    D KLASE            
1 401 Ilmārs Zausajevs 710 1832 1832 215 4589
2 407 Māris Ozoliņš 666 1430 1430 216 3742
3 400 Normunds Lācis 514 1328 1024 211 3077
4 406 Ruslans Kosirevs 205 1226 1018   2449
5 403 Igors Detkovs 613   1326 210 2149
6 411 Vitālijs Koloss 100 1018 414 100 1632
7 404 Uldis Vlasovs 207   412 100 719
8 405 Raitis Čerņavskis 511     100 611
9 415 Kristijan Kabi       214 214
10 416 Jari Heinonen       213 213

 

 

25.04.2010 BKSB            
               
Kvalifikācijas rezutāti D klase (201m)          
          Times    
St.Nr. Driver Car 1 2 3 4 5
400 Normunds Lācis Mitsubishi 7.679        
401 Ilmars Zausajevs Audi Carbon 8.428 8.145      
402 Uģis Andžāns BMW 324 8.516 8.582 8.714    
403 Igors Detkovs Audi Coupe 10.567 7.774      
404 Uldis Vlasovs Chevrolet 8.798        
405 Raitis Čerņavskis Mitsubishi 8.623 8.143      
406 Ruslans Kosirevs BMW 316 Falsstart 9.618 10.029 Falsstart 9.210
407 Māris Ozoliņš Mitsubishi 6.736 6.916      
408 Rūdolfs Stūris Eagle 7.998        
410 Aldis Vārpsalietis Audi Coupe 7.21 Falsstart      
411 Vitālijs Koloss Pontiac          
412 Inguss Ozoliņš Pese Audi Coupe 8.195 8.327      
415 Artūrs Pipins BMW 325 9.608 9.182      
               
Kvalifikācijas rezutāti B klase (201m)          
          Times    
St.Nr. Driver Car 1 2 3 4 5
200 Elvis Turāns BMW 316 9.167 8.958 8.694    
201 Mihails Bodrovs BMW M3 9.593 9.247      
202 Artjoms Kočalamazašvili BMW Z3 7.696 7.739      
203 Ivars Ērglis Audi 90 8.463 8.513 8.508    
205 Jevgēnijs Šabanovs BMW 320 9.682 10.083 10.027    
207 Agris Biezais BMW 325 7.911 7.921      
208 Juris Kukulis Rover Mini 8.481 Falsstart      
209 Raimonds Ūdris BMW 325 9.709 9.596 9.621    
               
Kvalifikācijas rezutāti A klase (201m)          
          Times    
St.Nr. Driver Car 1 2 3 4 5
100 Ingus Seipulis Opel Astra 9.934 9.874      
101 Agris Sārnis Honda Civic 9.224 9.214 9.238    
102 Vjačeslavs Zaharčenko Opel Kadett 9.330 Falsstart      
103 Kaspars Jurkšta Honda Civic 9.627 9.754 9.701    
104 Viktors Gorohovs Mitsubishi 9.606 9.524 9.517    
105 Rolands Ozoliņš Honda Jazz 26.266        
108 Juris Kuklis Rover Mini 8.299        
112 Vadims Zadirko VW Scirocco 11.228 11.053      
113 Rolans Naudiņš Ford Fiesta 10.778 10.368 10.129    

 

  • Latvijas Dragreisa čempionāta 1.posms, Dragreisa kausa DrinkMe Cup 1.posms, 201 m rezultāti:
A klase
1.      Artūrs Soboņs, Opel Kadett
2.      Valters Šulcs, Honda CRX
3.      Raimonds Burakevičs, Opel Corsa
 
B klase 
1.      Agris Biezais, BMW 325
2.      Ivars Ērglis, Audi 90
3.      Aivars Brūvers, BMW 2002
 
C klase 
1.      Ilmārs Zausajevs, Audi Carbon Destroyer
2.      Māris Ozoliņš, Mitsubishi Evo
3.      Artjoms Kočlamazašvili, BMW M Coupe
 
D klase 
1.      Māris Ozoliņš, Mitsubishi Evo
2.      Romāns Ležņins, Audi S4
3.      Edmunds Petrovs, Subaru Impreza
 
G klase (handikaps) 
1.      Sandris Zvirgzdiņš, MB
2.      Rihards Stors, Audi RS6
3.      Helvijs Plaudis, Audi Coupe
 
Dienas labākais rezultāts: 
Ilmārs Zausajevs (Audi Carbon Destroyer)
Finish: 6,659
Reaction: 0,049
Speed: 200,6 (jauns trases rekords).
 

 

 

Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0307
e-TIRGUS.LV