Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Ziņas / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji

Ziņas
Izdrukāt
Prestigio EEDC sezonas atklāšana Biķerniekos pulcēs spēcīgākos Austrumeiropas drifterus04.20.14

 

info: HGK Motorsport

foto: Kaspars Dziedātājs

 

Latvijas drifta līdzjutēji var gavilēt, jo spēcīgais Austrumeiropas drifta seriāls savu piekto jubilejas sezonu iesāks tieši Rīgā, Latvijā. Tādējādi 3. maijā Biķernieku trasē atkal varēsim redzēt pašus labākos Austrumeiropas drifta pilotus, kuri pirmajā posmā atklās savus jaunos auto un krāšņos dizainus.

Šoziem teju visi spēcīgākie Latvijas drifteri ir uzbūvējuši vai iegādājušies jaunus auto, tādēļ tieši 3. maijā varēsim vērot šo jauno spēkratu pirmizrādes. Starp pilotiem, kas uz starta izies ar jaunu auto, ir tādi vārdi kā 2011. gada Austrumeiropas un trīskārtējais Latvijas čempions Jānis Eglīte, Baltijas čempions Ivo Cīrulis un pēdējo gadu medaļnieks Elvijs Ķezis. Gatavs aizstāvēt savu pagājušā gada titulu noteikti būs arī aktuālais Austrumeiropas čempions Gvido Elksnis.

Lai arī oficiālā reģistrācijas sacensībām tikko sākusies, ir zināms, ka Rīgā startēs visi spēcīgākie Austrumeiropas braucēji, to starpā arī trakais ukrainis Alex Golovņja, kurš kopā ar Gvido Elksni šogad pārstāvēs „Team EEDC” un visiem zināmais polis Pāvels Trela, kurš šosezon kopā ar Kristapu Blušu pārstāvēs „Prestigio/Kumho” komandu. „Prestigio” ir jāizceļ arī kā EEDC ģenerālais sponsors, pateicoties kuram, pilotiem šogad būs iespēja izcīnīt ievērojamas naudas balvas uz katru posmu.

Pirmo trīs pilotu starpā katru posmu tiks sadalīti 3000 eiro, kas braucējiem noteikti būs kā papildus stimuls braukt vēl agresīvāk un riskantāk. Tomēr jāatceras – Biķernieku trase kļūdas nepiedod. Pagājušā gada EEDC posmā savus auto Biķernieku betona sienās un riepās pamatīgi apskādēja deviņi braucēji.

Prestigio EEDC pirmais posms Rīgā iesāksies ar treniņiem, kas piektdien, 2. maijā, norisināsies no 14:00 līdz 19:00, savukārt sacensību atklāšana sestdienā paredzēta 14:00. Ieejas biļetes cena sestdienas sacensībām būs 10 eiro, bet bērniem līdz 16 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem ieejas biļete maksās vien 5 eiro. Ieeja tehniskajā parkā maksās 20 eiro.

Laba ziņa ir, ka, uzrādot ieejas biļeti uz 3. maija sacīkstēm, skatītājiem būs iespējams par brīvu vērot 2. maija piektdienas treniņu. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv. 

Prestigio EEDC čempionāta norise Rīgā ir iespējama ar: Prestigio, Kumho Tyre, Motul, APE Motors, Optilas, Radio SWH, Top Radio, LNT, Degviela, Peri, LAF un Ātruma cilts atbalstu.

 

EEDC Rīgas posma dienas kārtība (3. maijs):

14:00 – Sacensību atklāšana

14:05 – Dalībnieku parāde

14:30 – Kvalifikācija

16:40 – Dalībnieku sapulce

17:00 – TOP 32 finālbraucieni

19:00 – Apbalvošana

 

 

 Komentāri:

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!
Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0154
e-TIRGUS.LV