Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Ramūnas Čapkauskas #1 / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji
AUTOŠOSEJA
Dalībnieki
Dalībnieki - Kumho Challenge
Dalībnieki - Nacionālā klase
Dalībnieki - Baltic Open
Kaspar Aruvee
Saulius Berzis
Rimantas Blažulionis
Konstantīns Calko
Ramūnas Čapkauskas
Dovilas Čiutelė
Andrius Firantas
Rytis Garbaravičius
Aleksandrs Gavriļčiks
Arūnas Granskas
Robertas Graudinis
Martynas Griška
Mick Holland
Vitālijs Kalmi
Egons Lapiņš
Eidmantas Nekrošius
Kārlis Ņikiforovs
Mareks Matvejevs
Dainius Matijošaitis
Arvydas Padvaiskas
Tõnu Soomer
Saulius Vitkauskas
Dalībnieki - BMW 325
Dalībnieki - A2000, B2000, SP
Dalībnieki - Formulas
Dalībnieki - Legends
Komandas
Arhīvs
Rezultāti
Historical cars
Galerija
Video
Vēsture
Saites
Wallpapers

DRIFTS, DRAGREISS
Drifts
Dragreiss

Drīzumā !!!

 

 

 



Reklāma


Partneri

 

 



Ramūnas Čapkauskas #1
Izdrukāt

  

 

Auto klase: 

Dzimšanas gads: 1977

Dzimšanas vieta: Kauņa
Dzīvesvieta: 
Komanda:
Auto: 
Atbalstītāji: 
Augums: 
Svars: 
Nodarbošanās:   
Citi hobiji: 
e-mail: 
 
Sasniegumi autosportā: 
  • CARTING

    • 1987 Lithuanian championship, III place 50 ccm junior class
    • 1988 Lithuanian championship, III place 50 ccm junior class
    • 1989 Lithuanian champion, 50 ccm junior class
    • 1989 USSR “Moksleivių Spartakiada” III place 50 ccm junior class
    • 1990 Lithuanian champion, 50 ccm junior class
    • 1990 USSR championship, IV place 50 ccm junior class
    • 1991 Lithuanian champion, 50 ccm junior class
    • 1991 Baltic championship, IV place 50 ccm junior class
    • 1992 Lithuanian championship, II place 125 ccm junior class
    • 1993 Lithuanian champion, junior class
    • 1993 “Moksleivių Spartakiada”, I place
    • 1994 Lithuanian championship, II place A class
    • 1995 Lithuanian champion, A class

    CIRCUIT RACING

    • 1995 Lithuanian champion, formula “F-1600”
    • 1997 Lithuanian champion, formula “F-1400”
    • 1998 Lithuanian championship, III place formula “F-2000”
    • 1999 Lithuanian champion, formula“F3”
    • 2000 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2000 Baltic championship, II place “Formula Baltic”
    • 2001 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2001 Baltic championship, IV place “Formula Baltic”
    • 2002 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2002 Baltic champion, “Formula Baltic”
    • 2002 Latvian championship, II place “Formula Baltic”
    • 2003 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2003 Baltic champion, “Formula Baltic”
    • 2003 Latvian champion, “ Formula Baltic”
    • 2004 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2005 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2006 Lithuanian champion, “Formula Baltic”
    • 2006 Estonian champion, “Formula Baltic”
    • 2011 “BF Goodrich” circuit racing series, winner in  ”Free” class
    • 2013 BaTCC 7.vieta Baltic Open klasē

    RALLY RACING

    • 1997 Lithuanian championship, II place “R-1600” class
    • 1998 Lithuanian championship, III place “R-1600” class
    • 1999 Lithuanian champion, “N-3500” class
    • 2001 “Rally around Lithuania”, overall II place
    • 2006 Lithuanian championship, III place “R-2000” class
    • 2007 Lithuanian championship, VI place “N-4” class
    • 2008 Lithuanian championship, III place“N-4” class
    • 2009 Lithuanian champion, “N-4” class
    • 2010 Lithuanian championship, III place “N-4” class
    • 2011 Lithuanian championship, III place “N-4” class

    MOUNTAIN RACING

    • 2002 Lithuanian champion, “A-2000” class
    • 2004 Lithuanian champion, “A-2000” class
    • 2005 Lithuanian champion, “A-2000” class
    • 2006 Lithuanian champion, “A-2000” class

    BMW -cup

    • 1998 VI place
    • 1999 IV place

    LONG DISTANCE RACE

    • 2000 1000 km race, II place overall
    • 2004 1000 km race, III place overall
    • 2006 ARX BALTICA 4 hours race, I place overall
    • 2007 “Kauno Grūdų” 4 hours race, I place overall
    • 2007 1003 km Omnitel race, I place overall
    • 2008 1000 km Omnitel race, III place overall
    • 2009 1000 km Omnitel race, II place overall
    • 2010 ARX BALTICA 4 hrs race, II place
    • 2010 1000 km Omnitel race, IV place overall
    • 2011 4 hours race for Mayor of Kaunas district municipality cup, II place
    • 2011 “1000 km Grand Prix” race, Riga- II place in class A 2000+ and overall

    NOMINATIONS

    • 2002 “The Wheel of the Year” nominee, winner
    • 2003 Master of sport Lithuania
    • 2004 Master of sport Latvia

 

 

2014

 

2013

 

2012

Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0331
e-TIRGUS.LV