Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Sacensības 2016 / BalticRace
Izdruka: 20.11.2017. 13:45 no http://BalticRace  

BalticRace.lv 



Sacensības 2016

Baltijas autošosejas čempionāta 2016. gada sezonas kalendārs: 


1. posms - 30. aprīlis - 1. maijs - Pērnava, auto24ring 

2. posms - 4. - 5. jūnijs - Kauņa, "Nemuno Žiedas"  
3. posms - 9. - 10. jūlijs - Rīga, Biķernieku trase  
4. posms - 20. - 21. augusts - Rīga, Biķernieku trase  
5. posms - 8. - 9. oktobris - Rīga, Biķernieku trase
 
 

 

 

    
BaTCC 2015

 

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
02.-03.maijs  BaTCC 1.posms  Pērnava  
06.-07.jūnijs  BaTCC 2.posms  "Nemuno Žiedas" Kačergine  
04.-05.jūlijs

 BaTCC 3.posms

 Biķernieki  
15.-18.jūlijs  Palangas 1000km  Palanga  
22.-23.augusts  BaTCC 4.posms  Biķernieki  
26.-27.septembris  BaTCC 5.posms  "Nemuno Žiedas" Kačergine  

 

  

Baltijas autošosejas sacensības 2014

 

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
 05.05.2014  Latvijas Čempionāts Nac.klase, Kumho Challenge, Volgas, VAZ  Biķernieki  
 18.05.2014

 BaTCC 1.posms, LČ 2.posms, BEC 555 km

 Pärnu  
 22.06.2014  Kausa izcīņas posms Volga, VAZ un Formula klasēs  Pärnu  
 29.06.2014  BaTCC 2.posms, LČ 3.posms  Pärnu  
 16.-19.07.2014  Palanga 1000 km, BEC 555 km  Palanga  
 20.07.2014

 Kausa izcīņas posms Volga, VAZ un Formula klasēs 

    Pärnu  
 09.08.2014  Motormuzeja kauss  Biķernieki  
 23.-24.08.2014  Riga Summer Race, BaTCC 3.posms  Biķernieki  
 13.-14.09.2014  Dzintara Aplis, BaTCC 4.posms  Biķernieki  
         

 

 

Baltijas autošosejas sacensības 2013

 

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
 01.05.2013  Lietuvas čempionāts 1.posms  Nemuno Žiedas  
 04.05.2013

 LV, Dzintara Volgas Kauss 1.posms

 Biķernieki  
 10.-12.05.2013  BaTCC, LV, EE, Dzintara Volgas Kauss 2.posms  Audru (Pärnu)  
 01.-02.06.2013  BaTCC, LV, EE, LT, Dzintara Volgas Kauss 3.posms  Nemuno Žiedas  
 14.-15.06.2013  BaTCC, LV, EE, LT  Audru (Pärnu)  
 06.07.2012  Dzintara Volgas Kauss 4.posms  ATCELTS!!!  Poznan (Polija)  
 11.-13.07.2012  Palanga 1000 km  Palanga  
 20.07.2012  Rīgas Motormuzeja Kauss - Dzintara Volgas Kauss 5.posms  Biķernieki  
 27.07.2012  "Fast Lap"  Biķernieki  
 04.08.2012  Dzintara Volgas Kauss 6.posms  Audru (Pärnu)  
 09-10.08.2012  Riga Summer Race - BaTCC, LV, EE, LT  Biķernieki  
 24.-25.08.2012  Igaunijas čempionāts  Audru (Pärnu)  
 30.-31.08.2012  Riga 1000 km  Biķernieki  
 14.-15.09.2012

 "Dzintara aplis" - Dzintara Volgas Kauss 7.posms

 Biķernieki  
 21.-22.09.2012  Igaunijas čempionāts    Audru (Pärnu)  
 21.-22.09.2012  Lietuvas čempionāts  Nemuno Žiedas  

 

 

Baltijas autošosejas sacensības 2012

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
 04.-05.05.2012  BaTCC 1.posms, LV, LT, EE čemp., Dzintara Volgas Kauss 1.p.  Biķernieki  
 26.-27.05.2012  Dzintara Volgas Kauss 2.posms  Niznijnovgorod  
 02.-03.06.2012  BaTCC 2.posms, LV, LT, EE čemp.  Nemuno Žiedas  
 17.-21.07.2012  Palangas 1000 km, Dzintara Volgas Kauss 3.posms  Palanga  
 28.-29.07.2012  BaTCC 3.posms, LV, LT, EE čemp.  Audru (Pärnu)  
 12.08.2012  Dzintara Volgas Kauss 4.posms  Audru (Pärnu)  
 17.-18.08.2012  BaTCC 4.posms, LV, LT, EE čemp. - Riga Summer Race  Biķernieki  
 31.08.-01.09.2012  1000 km Rīga  Biķernieki  
 15.-16.09.2012  Dzintara Volga, BaTCC 5.posms, LV, LT, EE čemp.  Biķernieki  
 15.-16.09.2012  BaTCC 5.posms, LV, LT, EE čemp.  Audru (Pärnu)  

 22.-23.09.2012

 BaTCC 6.posms, LV, LT, EE čemp.  Nemuno Žiedas

 

 

 

 

Baltijas autošosejas sacensības 2011

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
 30.04-01.05.2011  BaTCC 1.posms, LV, LT, EE čemp.  Biķernieki

Dienaskārtība

Nolikums

Pieteikuma forma

 28.-29.05.2011  BaTCC 2.posms, LV, LT, EE čemp., 4h sacīkstes  Nemuno Žiedas  

 18.-19.06.2011

 BaTCC 3.posms, LV, LT, EE čemp.  Audru (Pärnu)

Pieteikšanās(link) 

 09.-10.07.2011  Baltic Sea Cup 1.posms, Somijas čemp., NEZ GT čemp.  Audru (Pärnu) Sacensību mājaslapa 
 20.-23.07.2011  Palangas 1000 km  Palanga

 

 06.-07.08.2011  Biķernieku 45 gadu jubilejas sacensības, LV čemp., Rīga 333km  Biķernieki

Dienaskārtība

Nolikums 

   Pärnu 333km  Audru (Pärnu) Informācija 
 02.-04.09.2011  1000km Grand Prix Riga, Riga 333km  Biķernieki Informācija 
 17.-18.09.2011  Baltic Sea Cup 1.posms, BaTCC 4.posms, "Dzintara Volga"  Biķernieki

Dienaskārtība

Nolikums

Entry form

Regulations 

 24.-25.09.2011  LT čemp., 4h sacīkstes, Kaunas 333km  Nemuno Žiedas

 

 

 

 

Baltijas autošosejas sacensības 2010

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
 01.-02.maijs  BaTCC 1.posms, LV, LT, EE čemp. (visas klases)  Biķernieki

Timetable

 Pieteikuma forma

 Programma un nolikums

Biļetens Nr.1

Biļetens Nr.2

 29.-30.maijs  BaTCC 2.posms, LV, LT, EE čemp. (izņemot Nac.klasi)  Nemuno Žiedas

 Timetable

www.nemunoziedas.lt

 18.-19.jūnijs

 BaTCC 3.posms, LV, LT, EE čemp. (visas klases)  Audru (Pärnu)

Dienaskārtība 

Nolikums

Pieteikuma forma

Official Site

 09.-10.jūlijs  Baltic Sea Cup 1.posms, LV, EE, FIN, NEZ čempionāts (izņemot Nac.klasi) SUMMER RACE 2010  Audru (Pärnu)

Dienaskārtība

Nolikums

Reģistrācija

 14.-17.jūlijs  Palangas 1000 km  Palanga

 

 31.jūlijs  Biķernieku 44 gadu jubilejas sacensības (LČ Nacionālā klase)  Biķernieki-Ovāls  
 15.augusts  Sunrent Racing Weekend - 1h Race  Audru (Pärnu)  
 10.-11.septembris  1000km Grand Prix Riga  Biķernieki www.1000km.lv
 17.-19.septembris  Baltic Sea Cup 2.posms, "Dzintara Volga"  Biķernieki

Dienaskārtība

Nolikums

Pieteikuma forma

 18.-19.septembris  Lietuvas čemp., 4h sacīkste  Nemuno Žiedas

 www.nemunoziedas.lt

 25.septembris  2h Race - 2 stundu sacīkste  Audru (Pärnu)

 Dienaskārtība un

nolikums

 

 

Baltijas un Latvijas čempionāts 2009

Datums  Sacensību nosaukums Valsts  Trase Dokumenti 
 18.-19.aprīlis  Lietuvas čemp.1.posms + 4h race + BMW kauss    Nemuno Žiedas

 Dienaskārtība

1.dienas rezultāti 

2.dienas rezultāti

4h sacīkstes rezultāti

 2.maijs  Baltijas čemp.1.posms, LČ 1.posms, NEZ F3 Cup 1.posms    Biķernieki

 Dienaskārtība

Pieteikuma forma

Rezultāti

 23.-24.maijs  Baltijas čemp.2.posms ,LČ 2.posms+ 4h race + BMW kauss    Nemuno Žiedas

 Dienaskārtība(NEW)

 Pieteikuma forma

Dalībnieku saraksts

Rezultāti

 27.-28.jūnijs  Igaunijas čemp.+ Somijas čemp., NEZ F3 Cup 3.posms    Pērnava

  Dienaskārtība

Nolikums

Pieteikuma forma

Biļetens Nr.1

Treniņbraucienu laiki

 11.-12.jūlijs  Baltijas čemp.3.posms, LČ 3.posms, 4h Race    Pērnava

 

 

 15.-18.jūlijs  Palangas 1000 km    Palanga

 Dienaskārtība

 22.-23.augusts  Baltijas čemp.4.posms, LČ 4.posms    Biķernieki

 

 

 29.-30.augusts  Baltijas čemp.5 posms, LČ 5.posms    Pērnava

 

 

 19.-20.septembris  Baltijas čemp.6.posms, LČ 6.posms + 4h race + BMW kauss    Nemuno Žiedas