Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Dzintara Volga, Baltic Sea Cup, Latvijas čemp., Igaunijas čemp. / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji
AUTOŠOSEJA
Dalībnieki
Rezultāti
2015
2014
2013
2012
2011
2010
BaTCC 2010 1.posms
BaTCC 2010 2.posms
BaTCC 2010 3.posms
Baltic Sea Cup 2010 kopvērtējums
Summer Race 2010
Porsche Carrera Cup 2010
LaTCC 2010 3.posms
Sunrent Racing Weekend 2010
1000 km Grand Prix Riga
Lietuvas čemp.+4h Race
Dzintara Volga...
2h Race Audruring
ETCC 2010
2009
Historical cars
Galerija
Video
Vēsture
Saites
Wallpapers

DRIFTS, DRAGREISS
Drifts
Dragreiss

Drīzumā !!!

 

 

 



Reklāma


Partneri

 

 



Dzintara Volga, Baltic Sea Cup, Latvijas čemp., Igaunijas čemp.
Izdrukāt

Baltic Sea Cup 2.posms, LČ        
Dzintara Volga        
Biķernieki        
Rīga          
September 18-19        
           
SP, Super B2000        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Jānis Horeliks 1:34,797 = 139,067 km/h    
Started: 5        
Finished: 5        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārcis Birkens 1 Honda Civic Type-R LAT 19:35,125=134,62km/h
2 Jānis Horeliks 9 Honda Civic Type-R LAT +12,285
3 Uldis Timaks 11 Opel Astra OPC LAT +32,350
4 Paulius Krukauskas 16 Honda Integra LIT +1:10,087
5 Andrejs Kuvšinovs 15 Honda Integra LAT +1:40,040
DNS Rolands Dūda 7 BMW 320 E46 LAT avārija 1.startā
           
SP, Super B2000        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Jānis Horeliks 1:34,056 = 140,163 km/h    
Started: 5        
Finished: 5        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārcis Birkens 1 Honda Civic Type-R LAT 19:15,134=136,95km/h
2 Jānis Horeliks 9 Honda Civic Type-R LAT +9,278
3 Uldis Timaks 11 Opel Astra OPC LAT +28,441
4 Paulius Krukauskas 16 Honda Integra LIT +29,074
5 Andrejs Kuvšinovs 15 Honda Integra LAT -1 lap
DNS Rolands Dūda 7 BMW 320 E46 LAT  
           
Super 1600        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Andres Hall 1:37,234        
Started: 10        
Finished: 9        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Martin Seppam 46 VW Golf II EST 20:23,810
2 Andres Hall 44 VW Golf IV EST +7,251
3 Armands Keišs 51 VW Golf II LAT +27,456
4 Ģirts Daugaviņš 25 Honda CRX LAT +28,364
5 Steven Puust 5 Toyota Yaris EST +29,006
6 Raul Karu 41 VW Golf II EST +34,525
7 Raimonds Burakevičs 52 Opel Astra LAT +49,636
8 Andris Daugaviņš 53 Honda Civic LAT +52,625
9 Toomas Sirg 47 VW Golf II EST -1 lap
DNF Kaspar Aruvee 42 Lada 2101 EST 8 laps
           
Super 1600        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Andres Hall 1:38,693        
Started: 9        
Finished: 7        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Andres Hall 44 VW Golf IV EST 20:13,711=130,34km/h
2 Martin Seppam 46 VW Golf II EST +7,944
3 Raul Karu 41 VW Golf II EST +14,206
4 Raimonds Burakevičs 52 Opel Astra LAT +41,092
5 Ģirts Daugaviņš 25 Honda CRX LAT +45,710
6 Steven Puust 5 Toyota Yaris EST +47,673
7 Toomas Sirg 47 VW Golf II EST -2 laps
DNF Andris Daugaviņš 53 Honda Civic LAT 7 laps
DNF Armands Keišs 51 VW Golf II LAT 2 laps
DNS Kaspar Aruvee 42 Lada 2101 EST  
           
National class        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Mārtiņš Kalniņš 1:39,781 = 132,121 km/h    
Started: 11        
Finished: 9        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Kristaps Mietulis 2 BMW 320 LAT 20:29,631=128,65km/h
2 Zigmunds Ločs 54 Seat Ibiza LAT +1,495
3 Aldis Fokrots 5 BMW 320 LAT +2,290
4 Igors Zubkovs 6 BMW 320 LAT +3,403
5 Viktors Vasiljevs 21 BMW 320 LAT +13,851
6 Mārtiņš Kalniņš 19 Opel Astra LAT +18,501
7 Vladimirs Ašs 22 BMW 320 LAT +39,841
8 Jenčs Juniors 10 VW Golf II LAT +1:08,901
DNF Jānis Krastiņš 7 VW Golf III LAT 8 laps
DNF Kārlis Ņikiforovs 4 VW Golf III LAT 0 laps
DNF Mārtiņš Pope 16 BMW 320 LAT 0 laps
DNS Mārtiņš Zirnītis 15 VW Golf II LAT 0 laps
           
National class        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Viktors Vasiljevs 1:45,943 = 124,436 km/h    
Started: 9        
Finished: 9        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārtiņš Kalniņš 19 Opel Astra LAT 21:36,505=122,01km/h
2 Zigmunds Ločs 54 Seat Ibiza LAT +5,970
3 Viktors Vasiljevs 21 BMW 320 LAT +8,985
4 Igors Zubkovs 6 BMW 320 LAT +12,243
5 Aldis Fokrots 5 BMW 320 LAT +17,976
6 Kristaps Mietulis 2 BMW 320 LAT +36,131
7 Jānis Krastiņš 7 VW Golf III LAT +50,882
8 Jenčs Juniors 10 VW Golf II LAT +1:21,651
9 Vladimirs Ašs 22 BMW 320 LAT +1:26,726
           
BMW 325i Cup        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Ruve Veski 1:44,147 = 126,582 km/h    
Started: 14        
Finished: 13        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ruve Veski 88 BMW 325 EST 21;32,052=122,43km/h
2 Raimo Lang 81 BMW 325 EST +5,912
3 Keijo Kaasik 98 BMW 325 EST +14,666
4 Taavi Klooren 84 BMW 325 EST +20,963
5 Raido Ivalo 91 BMW 325 EST +22,427
6 Kristo Krinpus 82 BMW 325 EST +28,419
7 Allan Tigane 95 BMW 325 EST +1:00,420
8 Henri Kalmist 89 BMW 325 EST +1:16,554
9 Peep Pihotalo 87 BMW 325 EST +1:47,593
10 Remo Raudsepp 80 BMW 325 EST +1:50,803
11 Urmas Koppel 86 BMW 325 EST -1 lap
12 Jasper Saron 90 BMW 325 EST -1 lap
13 Indrek Nilson 99 BMW 325 EST -1 lap
DNF Marek Saar 96 BMW 325 EST 5 laps
           
BMW 325i Cup        
Race 2          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Raimo Lang 1:42,624 = 128,461 km/h    
Started: 14        
Finished: 13        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ruve Veski 88 BMW 325 EST 20:56,502=125,90km/h
2 Keijo Kaasik 98 BMW 325 EST +0,308
3 Raimo Lang 81 BMW 325 EST +0,716
4 Taavi Klooren 84 BMW 325 EST +5,483
5 Urmas Koppel 86 BMW 325 EST +21,284
6 Marek Saar 96 BMW 325 EST +24,625
7 Allan Tigane 95 BMW 325 EST +41,839
8 Kristo Krinpus 82 BMW 325 EST +42,051
9 Indrek Nilson 99 BMW 325 EST +55,257
10 Peep Pihotalo 87 BMW 325 EST +55,855
11 Remo Raudsepp 80 BMW 325 EST +1:04,458
12 Jasper Saron 90 BMW 325 EST +1:15,078
13 Henri Kalmist 89 BMW 325 EST +1:15,615
DNF Raido Ivalo 91 BMW 325 EST 2 laps
           
GAZ 24          
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Aleksandrs Sorokins 1:54,169 = 111,21 km/h    
Started: 11        
Finished: 10        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Aleksandrs Sorokins 82 GAZ 24 LAT 23:42,507
2 Andrejs Paupers 8 GAZ 24 LAT +21,883
3 Italo Alsiņš 11 GAZ 24 LAT +23,507
4 Vladislavs Svinkins 41 GAZ 24 LAT +28,382
5 Antons Dolgopolovs 78 GAZ 24 LAT +29,414
6 Juris Sprūde 9 GAZ 24 LAT +58,123
7 Armands Smukulis 19 GAZ 24 LAT +58,780
8 Edgars Šutelis 60 GAZ 24 LAT +1:05,174
9 Egons Reiters 101 GAZ 24 LAT -1 lap
10 Guntis Šķēle 55 GAZ 24 LAT -2 laps
DNF Jānis Matulēns 97 GAZ 24 LAT 7 laps
           
GAZ 24          
Race 2   rain      
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Vladislavs Svinkins 2:08,682    
Started: 10        
Finished: 9        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Vladislavs Svinkins 41 GAZ 24 LAT 26:19,503
2 Andrejs Paupers 8 GAZ 24 LAT +11,143
3 Juris Sprūde 9 GAZ 24 LAT +20,305
4 Antons Dolgopolovs 78 GAZ 24 LAT +41,331
5 Jānis Matulēns 97 GAZ 24 LAT -1 lap
6 Edgars Šutelis 60 GAZ 24 LAT -1 lap
7 Italo Alsiņš 11 GAZ 24 LAT -1 lap
8 Egons Reiters 101 GAZ 24 LAT -1 lap
9 Guntis Šķēle 55 GAZ 24 LAT -2 laps
DNF Aleksandrs Sorokins 82 GAZ 24 LAT 8 laps
DNS Armands Smukulis 19 GAZ 24 LAT  
           
Formula 1300        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Reinhard Zangler 1:38,761      
Started: 4        
Finished: 4        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Reinhard Zangler 71 Estonia 21M GER 20:14,058=130,30km/h
2 Marek Kiisa 84 Estonia 21M EST +12,703
3 Hartmut Heidicke 64 Estonia 25 GER -1 lap
4 Edgars Lindgrēns 57 Estonia-Madi-03 RUS -2 laps
DNS Inguss Zirnītis 1 Estonia 21M LAT  
           
Formula 1300        
Race 2   rain      
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12(11) laps = 43,944 km      
Fastest lap: Hartmut Heidicke 1:51,892      
Started: 4        
Finished: 4        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Hartmut Heidicke 64 Estonia 25 GER 21:19,529=113,33km/h
2 Marek Kiisa 84 Estonia 21M EST -1 lap
3 Reinhard Zangler 71 Estonia 21M GER -1 lap
4 Edgars Lindgrēns 57 Estonia-Madi-03 RUS -2 laps
DNS Inguss Zirnītis 1 Estonia 21M LAT  
           
Formula 1600        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Jaak Kuul 1:29,704 = 146,963 km/h    
Started: 6        
Finished: 4        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Jaak Kuul 80 Estonia 21M EST 18:44,348=140,70km/h
2 Jaak Pipar 4 Estonia 21M EST +21,113
3 Hans Sieber 88 MTX-1-06 GER +21,650
4 Karolis Griska 11 Estonia 21M LIT +42,974
5 Erikas Jankevicius 15 Estonia 25 LIT +1:22,350
DNF Agris Staņēvičs 62 Estonia 21M LAT 6 laps
DNF Normunds Šubeckis 9 Reynard LAT norauta pusass startā
           
Formula 1600        
Race 2   rain      
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Normunds Šubeckis 1:33,101 = 141,601 km/h    
Started: 7        
Finished: 7        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Normunds Šubeckis 9 Reynard LAT 19:49,884=132,95km/h
2 Jaak Kuul 80 Estonia 21M EST +57,828
3 Jaak Pipar 4 Estonia 21M EST -1 lap
4 Agris Staņēvičs 62 Estonia 21M LAT -1 lap
5 Hans Sieber 88 MTX-1-06 GER -2 laps
6 Karolis Griska 11 Estonia 21M LIT -2 laps
7 Erikas Jankevicius 15 Estonia 25 LIT -3 laps
           
VAZ 1300cm3        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap:         
Started:         
Finished:         
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārtiņš Danbergs 54 VAZ 2101 LAT 22:56,475=114,93km/h
2 Ronalds Seņavskis 53 VAZ 2101 LAT -1 lap
3 Ģirts Vecvanags 10 VAZ 2101 LAT 4 laps
           
VAZ 1300cm3        
Race 2   rain      
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Mārtiņš Danbergs 2:00,970      
Started: 3        
Finished: 2        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mārtiņš Danbergs 54 VAZ 2101 LAT 25:15,568
2 Ronalds Seņavskis 53 VAZ 2101 LAT -1 lap
DNF Ģirts Vecvanags 10 VAZ 2101 LAT 8 laps
           
VAZ 1600cm3        
Race 1          
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Aurimas Onuskevicius 1:51,343=118,401 km/h    
Started: 3        
Finished: 3        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Aurimas Onuskevicius 14 VAZ 2107 LIT 22:51,913=115,31km/h
2 Jānis Alliks 64 VAZ 2105 LAT +4,070
3 Kārlis Kupčs 197 VAZ 2107 LAT - 3 laps
           
VAZ 1600cm3        
Race 2   rain      
Lap leight: 3,662 km        
Distance: 12 laps = 43,944 km        
Fastest lap: Aurimas Onuskevicius 2:00,018 = 109,843 km/h    
Started: 3        
Finished: 2        
           
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Aurimas Onuskevicius 14 VAZ 2107 LIT 24:50,679
2 Jānis Alliks 64 VAZ 2105 LAT +1:25,429
DNF Kārlis Kupčs 197 VAZ 2107 LAT 4 laps

Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0406
e-TIRGUS.LV