Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
BaTCC 2009 5.posms / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji
AUTOŠOSEJA
Dalībnieki
Rezultāti
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
BaTCC 2009 1.posms
BaTCC 2009 2.posms
BaTCC 2009 3.posms
BaTCC 2009 4.posms
BaTCC 2009 5.posms
BaTCC 2009 6.posms
Formula Master 2009
Atlantic Championship 2009
WSR 2009
Austria Formula Renault Cup
Carreracup.se 2009
Historical cars
Galerija
Video
Vēsture
Saites
Wallpapers

DRIFTS, DRAGREISS
Drifts
Dragreiss

Drīzumā !!!

 

 

 



Reklāma


Partneri

 

 



BaTCC 2009 5.posms
Izdrukāt

 

Baltic Championship Event 5        
Dynamit Race 2009
Audru
Pärnu
August 29
Super Production
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Uldis Timaks 1:10,684 = 110,673 km/h
Started: 1
Finished: 0
Place Driver Num Car Nat. Results
DNF Uldis Timaks 11 Opel Astra OPC LAT 11 laps
Super Production
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Uldis Timaks 1:00,317 = 129,695 km/h
Started: 1
Finished: 0
Place Driver Num Car Nat. Results
DNF Uldis Timaks 11 Opel Astra OPC LAT 5 laps
Super 1600
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Kaspar Aruvee 1:04,994 = 120,362 km/h
Started: 7
Finished: 6
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Roland Feodorov 43 VW Golf III EST 18:10,390
2 Tõnis Hommik 45 VW Golf II EST +0,974
3 Erko Eriste 50 Lada 2108 EST +1,215
4 Kaspar Aruvee 42 Lada 2101 Coupe EST +2,859
5 Raul Karu 41 VW Golf II EST -1 lap
6 Ardi Aolaid 48 VW Golf II EST -1 lap
DNF Andres Hall 44 VW Golf IV EST 0 laps
Super 1600
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Roland Feodorov 1:01,926 = 126,325 km/h
Started: 6
Finished: 6
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Roland Feodorov 43 VW Golf III EST 15:51,500
2 Kaspar Aruvee 42 Lada 2101 Coupe EST +5,456
3 Raul Karu 41 VW Golf II EST +8,511
4 Erko Eriste 50 Lada 2108 EST +15,338
5 Tõnis Hommik 45 VW Golf II EST +17,013
6 Ardi Aolaid 48 VW Golf II EST +40,571
National class
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Vitālijs Kalmi 1:05,885 = 118,734 km/h
Started: 5
Finished: 5
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Vitālijs Kalmi 4 BMW 320 LAT 16:42,759
2 Kristaps Mietulis 20 BMW 320 LAT +3,604
3 Aldis Fokrots 8 BMW 320 LAT +11,572
4 Kārlis Ņikiforovs 10 VW Golf III LAT +13,396
5 Viktors Judins 29 VW Golf II LAT +50,535
National class
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Vitālijs Kalmi 1:05,992 = 118,542 km/h
Started: 5
Finished: 5
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Vitālijs Kalmi 4 BMW 320 LAT 18:47,244
2 Kristaps Mietulis 20 BMW 320 LAT +5,899
3 Kārlis Ņikiforovs 10 VW Golf III LAT +13,542
4 Aldis Fokrots 8 BMW 320 LAT +13,773
5 Viktors Judins 29 VW Golf II LAT -1 lap
BMW 325i Cup
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Kristo Krinpus 1:05,138 = 120,096 km/h
Started: 8
Finished: 8
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ruve Veski 88 BMW 325i EST 16:26,138
2 Kristo Krinpus 82 BMW 325i EST +1,613
3 Peep Pihotalo 96 BMW 325i EST +6,686
4 Raimo Lang 81 BMW 325i EST +9,770
5 Indrek Nilson 99 BMW 325i EST +9,988
6 Raido Ivalo 98 BMW 325i EST +17,430
7 Urmas Koppel 86 BMW 325i EST +30,416
8 Taavi Klooren 84 BMW 325i EST +50,587
DNS Jesper Saron 90 BMW 325i EST  
BMW 325i Cup
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Kristo Krinpus 1:05,191 = 119,998 km/h
Started: 9
Finished: 8
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ruve Veski 88 BMW 325i EST 16:26,436
2 Kristo Krinpus 82 BMW 325i EST +4,512
3 Raimo Lang 81 BMW 325i EST +8,947
4 Peep Pihotalo 96 BMW 325i EST +12,586
5 Indrek Nilson 99 BMW 325i EST +15,343
6 Raido Ivalo 98 BMW 325i EST +22,133
7 Urmas Koppel 86 BMW 325i EST +26,090
8 Taavi Klooren 84 BMW 325i EST -1 lap
DNF Jesper Saron 90 BMW 325i EST 0 laps
Baltic Open
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Mantas Neverdauskas 1:07,527 = 115,847 km/h
Started: 2
Finished: 2
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Mantas Neverdauskas BO2 55 Honda Civic LIT 17:43,403
2 Ernesta Globyte BO1 99 BMW M3 LIT -1 lap
Baltic Open
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Mantas Neverdauskas 1:00,456 = 129,397 km/h
Started: 
Finished: 
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Ernesta Globyte BO1 99 BMW M3 LIT 12 laps
DNF Mantas Neverdauskas BO2 55 Honda Civic LIT 6 laps
Formula Baltic
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Martin Laur 52,715 = 148,398 km/h
Started: 6
Finished: 6
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Erko Vallbaum 77 Tatuus FR2000 EST 15:35,347
2 Martin Laur 1   EST +22,962
3 Marek Kiisa 76   EST +32,453
4 Jaak Pipar 6   EST +39,850
5 Teet Nurmeoja 55 Bowman BC2 EST -1 lap
6 Normunds Šubeckis 9 Reynard 388 LAT -1 lap
Formula Baltic
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 15 apļi = 32,595 km
Fastest lap: Martin Laur 52,202 = 149,856 km/h
Started: 6
Finished: 6
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Martin Laur 1   EST 13:14,111
2 Erko Vallbaum 77 Tatuus FR2000 EST +12,280
3 Jaak Pipar 6   EST +28,508
4 Normunds Šubeckis 9 Reynard 388 LAT +32,149
5 Marek Kiisa 76   EST -1 lap
6 Teet Nurmeoja 55 Bowman BC2 EST -1 lap
Juniors
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 12 apļi = 26,076 km
Fastest lap: Karl Raudsepp 1:04,807 = 120,709 km/h
Started: 4
Finished: 4
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Karl Raudsepp 3   EST 13:04,490
2 Martin Seppam 1 VW Golf II EST +3,315
3 Enar-Klaus Kunman 7 VW Golf II EST +5,497
4 Steven Puust 15 Toyota Yaris EST +17,143
Juniors
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 12 apļi = 26,076 km
Fastest lap: Martin Seppam 1:04,546 = 121,197 km/h
Started: 4
Finished: 4
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Karl Raudsepp 3   EST 13:00,537
2 Martin Seppam 1 VW Golf II EST +4,333
3 Enar-Klaus Kunman 7 VW Golf II EST +15,833
4 Steven Puust 15 Toyota Yaris EST +21,600
Nordic Supercar
Race 1
Lap leight: 2.173 km
Distance: 20 apļi = 43,46 km
Fastest lap: Pertti A.Kuismanen 52,771 = 148,241 km/h
Started: 5
Finished: 5
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Pertti A.Kuismanen 1 Dodge Viper GTS-R FIN 17:52,14
2 Erik Behrens 22 Dodge Viper GTS-R SWE +15,473
3 Peter Jervemyr 10 Porche GT 2 SWE -1 lap
4 Mika Viitala 7 Venturi 400 FIN -2 laps
5 Johnny Capor 11 Saleen S7R SWE -4 laps
Nordic Supercar
Race 2
Lap leight: 2.173 km
Distance: 20 apļi = 43,46 km
Fastest lap: Pertti A.Kuismanen 53,704 = 145,665 km/h
Started: 5
Finished: 4
Place Driver Num Car Nat. Results
1 Pertti A.Kuismanen 1 Dodge Viper GTS-R FIN 18:08,351
2 Erik Behrens 22 Dodge Viper GTS-R SWE +0,429
3 Peter Jervemyr

Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0303
e-TIRGUS.LV